top of page

SOLÁRIUM

Angel Beauty je vybavený vertikálnym soláriom Luxura V7. K dispozícii je profesionálny personál, ktorý vám ochotne poradí, ako sa správne a zdravo opáliť. Solárne zariadenie spĺňa predpísané normy Európskou úniou a certifikáty.

Pri opaľovaní v soláriu sa pigmenty v pokožke aktivujú, pokožka je vystavená ultrafialovým lúčom UV A a UV B. Lúče UV B spôsobujú vytváranie nového pigmentu, preto trubice solária obsahujú viac UV A a omnoho menej UV B lúčov ako slnečné lúče. Pri dodržaní hlavných zásad týkajúcich sa opaľovania sa pre vás opaľovanie v soláriu stane príjemným zážitkom.

Účinky vitamínu D: chráni organizmus proti vírusovým chorobám, výrazne znižuje možnosť prepuknutia chrípky, bojuje proti depresii, bráni nadmernému deleniu buniek, znižuje riziko rakoviny prsníkov, prostaty a pľúc.

Ultrafialové lúče prispievajú k tvorbe vitamínu D3 v tele človeka, ktorý je dôležitým hormónom pre stavbu kostí a proti osteoporóze, ďalej spolupôsobí pri ukladaní vápnika v kostiach. Tomuto „slnečnému hormónu“ sa pripisujú aj ďalšie pozitívne vlastnosti: stimuluje imunitný systém, zvyšuje telesnú výkonnosť, mierni depresie a pozitívne pôsobí na srdce a krvný obeh. Ultrafialovým svetlom sa s veľkým úspechom liečia aj kožné choroby, napr. uhrovitosť pleti, lupienka a neurodermitis. Pri opaľovaní si príjemne odpočiniete. Solárne opaľovanie je výborný spôsob, ako byť opálený po celý rok. V zime prehrejú telo, na jar pripravia kožu na slnko, v lete predĺžia opálenie z dovolenky a pred zimou zaženú depresie. Ma pozitívne účinky na našu imunitu a psychiku a ponúka komfort v opaľovaní.

bottom of page