© 2023 by PURE. Proudly created with Wix.com

OLAPLEX A NANOKERATIN

Vzhľadom na zvyšujúci sa dopyt našich zákazníkov po kvalitnom trvalom čiastočnom vyrovnaní a hlavne ozdravení vlasov a po ozdravných a regeneračných kúrach sme zaviedli novinku, akou je APLIKÁCIA KERATÍNU, metóda vyrovnávania a regenerácie vlasov s použitím keratínu. Ide o  prípravok, ktorý neobsahuje formaldehyd, prípravok ošetrujúci vlasy na báze prírodného keratínu, kolagénu, kokosu a čokolády s výťažkom z rýb. Dodáva vlasom zdravý vzhľad, hebkosť, lesk a silu. Keratín je proteín, ktorý je hlavnou zložkou pokožky, vlasov a nechtov.

Keratínová liečba je proces, ktorý nielen uzdravuje vlasy, ale zároveň uhladí vlnité a porézne vlasy, a to až na niekoľko mesiacov. Odporúčame ho tiež pre kučeravé, tvrdé a nepoddajné vlasy. Okrem tvarovania vlasov taktiež vlasy extrémne regeneruje a chráni pred škodlivými vplyvmi ako UV žiarenie, morská voda, chlórovaná voda, vietor a mráz.

Keratínovú kúru  je možné aplikovať na všetky typy vlasov, vrátane chemicky ošetrených, farbených, melírovaných, a tiež na väčšinu typov predlžovaných vlasov. Keratín dodá vlasom lesk, hladkosť a zdravý vzhľad. Čas potrebný k úprave vlasov sa tak skráti. Po aplikácii kúry je potrebné používať produkty na domáce ošetrenie, a to šampón a kondicionér, ktoré sú s obsahom kolagénu a hydrolyzovaného keratínu.

 

Výhody  keratínovej kúry:

 

  • nedochádza k rozpadu a členeniu proteínu

  • má originálne zloženie na prírodnej báze

  • neobsahuje umelé farbivá, ani syntetické parfémy

  • obnovuje elasticitu vlasu

  • zvyšuje odolnosť, hebkosť a lesk vlasov

  • pôsobí vo vlasoch niekoľko mesiacov

 

 spĺňa normy Európskej Únie. Všetky prípravky prešli skúšami Štátneho zdravotného ústavu a obdržali certifikát.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now