top of page

 NANOKERATIN

Vzhľadom na zvyšujúci sa dopyt našich zákazníkov po kvalitnom trvalom čiastočnom vyrovnaní a hlavne ozdravení vlasov a po ozdravných a regeneračných kúrach sme zaviedli novinku, akou je APLIKÁCIA KERATÍNU, metóda vyrovnávania a regenerácie vlasov s použitím keratínu. Ide o  prípravok, ktorý neobsahuje formaldehyd, prípravok ošetrujúci vlasy na báze prírodného keratínu, kolagénu, kokosu a čokolády s výťažkom z rýb. Dodáva vlasom zdravý vzhľad, hebkosť, lesk a silu. Keratín je proteín, ktorý je hlavnou zložkou pokožky, vlasov a nechtov.

Keratínová liečba je proces, ktorý nielen uzdravuje vlasy, ale zároveň uhladí vlnité a porézne vlasy, a to až na niekoľko mesiacov. Odporúčame ho tiež pre kučeravé, tvrdé a nepoddajné vlasy. Okrem tvarovania vlasov taktiež vlasy extrémne regeneruje a chráni pred škodlivými vplyvmi ako UV žiarenie, morská voda, chlórovaná voda, vietor a mráz.

Keratínovú kúru  je možné aplikovať na všetky typy vlasov, vrátane chemicky ošetrených, farbených, melírovaných, a tiež na väčšinu typov predlžovaných vlasov. Keratín dodá vlasom lesk, hladkosť a zdravý vzhľad. Čas potrebný k úprave vlasov sa tak skráti. Po aplikácii kúry je potrebné používať produkty na domáce ošetrenie, a to šampón a kondicionér, ktoré sú s obsahom kolagénu a hydrolyzovaného keratínu.

 

Výhody  keratínovej kúry:

 

  • nedochádza k rozpadu a členeniu proteínu

  • má originálne zloženie na prírodnej báze

  • neobsahuje umelé farbivá, ani syntetické parfémy

  • obnovuje elasticitu vlasu

  • zvyšuje odolnosť, hebkosť a lesk vlasov

  • pôsobí vo vlasoch niekoľko mesiacov

 

 spĺňa normy Európskej Únie. Všetky prípravky prešli skúšami Štátneho zdravotného ústavu a obdržali certifikát.

OLAPLEX 

Olaplex nie je maska ani zábal, nie je to ani kondicionér. Neobsahuje silikóny ani oleje. Olaplex je unikátna ošetrujúca vlasová kúra, ktorá opravuje disulfidové vlákna vo vlasoch poškodené farbením alebo teplom.

Ide o aktívnu látku, ktorá opravuje vlasy a predchádza ich poškodeniu počas procesu farbenia.

Olaplex najskôr vznikol, tak ako mnoho iných vecí alebo diel, v garáži. Prvú fľašku dostala na skúšku v jeden daždivý večer v Beverly Hills Tracey Cunningham, hviezdna koloristka. Prvými testerkami boli Gwyneth Paltrow a Jennifer Lopez. 

Olaplex sa skladá z uhlíkových, vodíkových, kyslíkových a dusíkových reťazcov. Práve tieto molekuly spájajú podľa výrobcov poškodené disulfidové vlákna vo vlasoch.

Olaplex funguje vo vnútri vlasu, preniká do tzv. cortexu, vlasovej kôry. Práve kôra je zodpovedná za farbu, textúru a silu vlasu. Jej kondíciu ovplyvňujú chemikálie, teda farby a tiež nadmerné používanie horúcich nástrojov ako fény, kulmy, žehličky.

unnamed.jpg
bottom of page