top of page

Predlžovanie vlasov je jednou z novších techník vo vlasovom designe, ktorá vám pomôže splniť si sen o dlhých a hustých vlasoch. Máte možnosť výberu zo širokej farebnej škály, dĺžky a typu vlasov, ktoré sú 100% prírodné, teda ľudské REMY vlasy, ktoré sú upravené podľa vašich požiadaviek - rovné, vlnité i kučeravé.  Konzultácie o nadpájaní vlasov sú, samozrejme, bezplatné a môžte ich získať telefonicky, mailom alebo osobne u nás v salóne, kde vám náš skúsený tím odborníčok poradí, prípadne môžete získať cenovú ponuku na vaše nové vlasy "na mieru". Samozrejmosťou je poradenstvo, prípravky pre nadpájané vlasy, pravidelné ošetrenia a tiež záruka na vlasy nadpojené u nás.

 METÓDY

REMY - uloženie vlasov v jednom trse je podľa prirodzeného rastu vlasov, čo pre vás ako zákazníka znamená, že máte u nás zaručené vlasy, ktoré sú  prvotriedne, kvalitne spracované a uložené v smere rastu, podľa obrázka hore.

Metóda používaná v našom salóne spočíva v spájaní tenkých pramienkov vlasov za tepla keratínovými spojmi, alebo za studena "eurolockmi" podľa požiadaviek klienta po porade s kaderníčkou na osobnom stretnutí.

 

Najhorúcejšou novinkou v našom kaderníctve je predlžovanie a zahusťovanie vlasov výhradne pomocou pravých ľudských prírodných vlasov, s ktorými budete nadmieru spokojní.

Pracujeme predovšetkým s vlasmi značky Balmain Paris. Táto značka vlasov je inovatívna a uspokojuje širokú škálu zákazníkov po celom svete. Je na trhu od roku 1975.

Vlasy sa dajú všemožnými spôsobmi upravovať, teda melírovať, farbiť, žehliť, natáčať, odfarbovať, to všetko bez obmedzení.

Vlasy nadpojené keratínom vydržia "neviditeľne nadpojené" približne 4 - 6 mesiacov, v závislosti od rýchlosti rastu vašich vlasov. Po odpojení vám vlasy znovu prekeratínujeme a môžte ich, samozrejme, opäť použiť.

 

bottom of page