top of page

MANIKÚRA

Na manikúru aj pedikúru používame ORLY a IBD, čo predstavuje širokú paletu odtieňov lakov na nechty, ošetrujúcich prípravkov na nechty, ako aj pokožky rúk, nôh a celého tela, gély a akryly na dokonalú modeláciu umelých nechtov. 

Značka ORLY predstavuje posolstvo kvality a inovácie a správnu cestu k pestovaným nechtom a rukám. Stala sa základom nechtovej elegancie. Orly laky a ošetrujúce prípravky sú bez DBP (dibutyl-ftalát), neobsahujú toluén a formaldehyd. Spoločnosť vyvinula kompletný rad starostlivosti o nechty, ktorá v súčasnosti obsahuje základné a vrchné vrstvy laku, spevňovače, sušiče, produkty pre výživu a ochranu pokožky, profi pilníky, odlakovače a v neposlednom rade viac ako 480 odtieňov farebných lakov a prípravky pre pedikúru.

Viac ako štyri desaťročia je IBD (tiež známa pod názvom International Beauty Design), lídrom v odvetví starostlivosti o nechty, kde na trhu dominuje s technológiami svetovej triedy a bezkonkurenčnou inováciou. IBD JUST GEL POLISH - to je takmer 200 nádherných odtieňov gél lakov s vysokým leskom a trvácnosťou manikúry dva až tri týždne. Jednoduchá aplikácia, rýchle a šetrné odstránenie, to je presne to, čo si dnes vyžaduje moderná žena.

NAŠA PONUKA

  • Klasická manikúra

  •  Francúzska manikúra

  • Japonská manikúra – aplikácia výživných včelích voskov v dvoch krokoch: 

   1. fáza: vtieranie pasty s obsahom včelej materskej kašičky jelenicou, 

   2. fáza: fixácia leštiacim púdrom.

    Vydrží 4 týždne, výsledkom je lesk prírodných nechtov, ich spevnenie a vitalita 

  • Lakovanie – klasické, farebné, nail art 

  • Aplikácia gélových nechtov

  • Nail art – zdobenie so štetcom, kamienky, nálepky 

  • Vytvrdenie prírodných nechtov 

 
Ako východisko pre pokožku rúk narušenú počasím a inými vplyvmi ponúkame
* Masáž rúk
* Peeling rúk
* Výživnú masku na ruky
* Parafínový zábal na ruky ako lokálnu termoterapiu

Značka ORLY predstavuje posolstvo kvality a inovácie a správnu cestu k pestovaným nechtom a rukám. Stala sa základom nechtovej elegancie. Orly laky a ošetrujúce prípravky sú bez DBP (dibutyl-ftalát), neobsahujú toluén a formaldehyd. Spoločnosť vyvinula kompletnú radu starostlivosti o nechty, ktorá v súčasnosti obsahuje základné a vrchné vrstvy laku, spevňovače, sušiče, produkty pre výživu a ochranu pokožky, profi pilníky, odlakovače a v neposlednej rade viac ako 120 odtieňov farebných lakov a prípravky pre pedikúru.

bottom of page