MASÁŽE

V príjemnom a voňavom prostredí vám poskytneme s pomocou hudby podľa vášho výberu a kvalitnými masážnymi prostriedkami - vonnými olejmi a emulziami značky Sparitual odplaviť stres, napätie a únavu. Relax a aromaterapiu môžete využiť pri relaxačnej masáži, ktorá odbúra následky každodennej záťaže, odstráni únavu, zabezpečí dobrú náladu, uvoľnenie a príliv pozitívnej energie, zregeneruje telesnú i duševnú aktivitu organizmu a poskytne i prevenciu pred chorobami.

 NAŠA PONUKA

 

Relaxačná masáž celého tela alebo jednotlivých častí tela
* Jemná relaxačná masáž pre harmonizáciu – energetická masáž
* Aromatická masáž s použitím éterických olejov s uvoľňujúcimi a energizujúcimi účinkami
* Športová masáž na odstránenie únavy z fyzického preťaženia so zameraním na celý pohybový aparát a revitalizáciu svalov
* Relaxačná masáž chodidiel
* Masáž hlavy
* Telový peeling pôsobiaci uvoľňujúco a upokojujúco
* Reflexná masáž chodidiel s uvoľňujúcim vibračným kúpeľom
* Relaxačný zábal s exfoliačnými účinkami

* Špeciálna terapeutická masáž s thajskou technikou

KAVITÁCIA

Každý človek má od prírody daný určitý počet tukových buniek, ktorých množstvo sa počas jeho života nezvyšuje, iba naberajú na objeme, preto sme často nespokojní s niektorými partiami nášho tela. Ošetrenie kavitáciou je určené práve na tieto partie. Čím väčšie množstvo tukových buniek sa podarí zničiť, tým štíhlejší bude človek v želaných partiách tela. Výsledný efekt je trvalý a viditeľný po každom ošetrení.

 

PROCES KAVITÁCIE

KAVITÁCIA je známa ako neinvazívna liposukcia, alebo odstraňovanie lokálneho tuku a celulitídy ultrazvukovými vlnami. Pri kavitácii dochádza k nenávratnej deštrukcii tukových buniek. Vysielaný ultrazvuk vytvára v tukovej vrstve mikrobublinky (kavity), ktoré pod vplyvom tlaku okolitého prostredia implodujú (zrútia sa) smerom do svojho stredu, čím uvoľnia energiu, ktorá trvalo rozruší stenu tukovej bunky. Tá praskne a tuk vytečie do medzibunkového prostredia. Po tejto procedúre je potrebné tento tuk vyplaviť lymfatickým systémom von z tela, preto je potrebná vákuová masáž, veľmi účinná tiež proti celulitíde.

Využitie kavitačného prístroja je predovšetkým na

 

- ODSTRÁNENIE LOKÁLNEHO TUKU

- REDUKCIU CELULITÍDY

- TVAROVANIE A REMODELÁCIU POSTAVY

 

Keďže však žiaden prístroj nie je zázračný, treba na udržanie jeho účinkov spolu pôsobenie hlavne v oblasti PRÍJMU TEKUTÍN. Počas ošetrení sa odporúča zvýšený prísun tekutín, denne aj 3 litre a viac (predovšetkým voda, čaje, obmedziť zelený čaj, ktorý má opačný účinok na hydratáciu organizmu), znížiť príjem soli a tukov. Vítaná je aj fyzická aktivita.

 

KONTRAINDIKÁCIE: gravidita, laktácia, nádorové ochorenia, pečeňové ochorenia, nezahojené rany, srdcový implantát, akékoľvek kovové implantáty, epilepsia, schizofrénia, vážne ochorenie na cukrovku, ochorenie obličiek, kostný cement, veľmi vysoký alebo veľmi nízky krvný tlak, menštruácia.

© 2023 by PURE. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now