top of page

MASÁŽE

V príjemnom a voňavom prostredí vám poskytneme s pomocou hudby podľa vášho výberu a kvalitnými masážnymi prostriedkami - vonnými olejmi a emulziami značky Sparitual odplaviť stres, napätie a únavu. Relax a aromaterapiu môžete využiť pri relaxačnej masáži, ktorá odbúra následky každodennej záťaže, odstráni únavu, zabezpečí dobrú náladu, uvoľnenie a príliv pozitívnej energie, zregeneruje telesnú i duševnú aktivitu organizmu a poskytne i prevenciu pred chorobami.

 NAŠA PONUKA

 

Relaxačná masáž celého tela alebo jednotlivých častí tela
* Jemná relaxačná masáž pre harmonizáciu – energetická masáž
* Aromatická masáž s použitím éterických olejov s uvoľňujúcimi a energizujúcimi účinkami
* Športová masáž na odstránenie únavy z fyzického preťaženia so zameraním na celý pohybový aparát a revitalizáciu svalov
* Relaxačná masáž chodidiel
* Masáž hlavy
* Telový peeling pôsobiaci uvoľňujúco a upokojujúco
* Reflexná masáž chodidiel s uvoľňujúcim vibračným kúpeľom
* Relaxačný zábal s exfoliačnými účinkami

* Špeciálna terapeutická masáž s thajskou technikou

KAVITÁCIA

Každý človek má od prírody daný určitý počet tukových buniek, ktorých množstvo sa počas jeho života nezvyšuje, iba naberajú na objeme, preto sme často nespokojní s niektorými partiami nášho tela. Ošetrenie kavitáciou je určené práve na tieto partie. Čím väčšie množstvo tukových buniek sa podarí zničiť, tým štíhlejší bude človek v želaných partiách tela. Výsledný efekt je trvalý a viditeľný po každom ošetrení.

 

PROCES KAVITÁCIE

KAVITÁCIA je známa ako neinvazívna liposukcia, alebo odstraňovanie lokálneho tuku a celulitídy ultrazvukovými vlnami. Pri kavitácii dochádza k nenávratnej deštrukcii tukových buniek. Vysielaný ultrazvuk vytvára v tukovej vrstve mikrobublinky (kavity), ktoré pod vplyvom tlaku okolitého prostredia implodujú (zrútia sa) smerom do svojho stredu, čím uvoľnia energiu, ktorá trvalo rozruší stenu tukovej bunky. Tá praskne a tuk vytečie do medzibunkového prostredia. Po tejto procedúre je potrebné tento tuk vyplaviť lymfatickým systémom von z tela, preto je potrebná vákuová masáž, veľmi účinná tiež proti celulitíde.

Využitie kavitačného prístroja je predovšetkým na

 

- ODSTRÁNENIE LOKÁLNEHO TUKU

- REDUKCIU CELULITÍDY

- TVAROVANIE A REMODELÁCIU POSTAVY

 

Keďže však žiaden prístroj nie je zázračný, treba na udržanie jeho účinkov spolu pôsobenie hlavne v oblasti PRÍJMU TEKUTÍN. Počas ošetrení sa odporúča zvýšený prísun tekutín, denne aj 3 litre a viac (predovšetkým voda, čaje, obmedziť zelený čaj, ktorý má opačný účinok na hydratáciu organizmu), znížiť príjem soli a tukov. Vítaná je aj fyzická aktivita.

 

KONTRAINDIKÁCIE: gravidita, laktácia, nádorové ochorenia, pečeňové ochorenia, nezahojené rany, srdcový implantát, akékoľvek kovové implantáty, epilepsia, schizofrénia, vážne ochorenie na cukrovku, ochorenie obličiek, kostný cement, veľmi vysoký alebo veľmi nízky krvný tlak, menštruácia.

bottom of page