© 2023 by PURE. Proudly created with Wix.com

PAUL MITCHELL

Farby Paul Mitchell ponúkajú maximálny prienik farby v spojitosti s ochranou vlasov, ktorú vlasom poskytuje olej z bavlníkových semien a ryžového mlieka. Farby sa môžu pochváliť ľahkosťoua efektivitou miešania aj aplikácie a majú príjemnú vôňu postavenú na zmesi prírodných ingrediencií. Sú permanentné a efekt lesklých a zdravých vlasov je neodškriepiteľný.

Charakteristika farbenia s produktmi Paul Mitchell

- prírodné

- permanentné

- ošetrujúce

- žiarivé farby, ideálne na tón v tóne

- nekonečné množstvo odtieňov

- 100% krytie šedín

Paul Mitchell je tiež vyše 20 rokov číslom jedna medzi profesionálnymi kaderníckymi značkami v oblasti kvality a starostlivosti o pánskych zákazníkov. V roku 1980 sa dvaja priatelia rozhodli založiť spoločnosť "kaderníkov pre kaderníkov", ktorá mala znamenať úspech pre celý kozmetický priemysel. Ich vízia sa stala realitou a odhodlanie k vytvoreniu profesionálnej vlasovej kozmetiky nikdy nezakolísalo. Paul Michell sa stal prvou profesionálnou kozmetickou spoločnosťou na svete, ktorá podpísala prehlásenie PETA a oznámila, že neschvaľuje

a nepraktizuje testovanie na zvieratách. Podporuje ochranu morí a oceánov, angažuje sa v oblasti životného prostredia, humanitárnych a vzdelávacích projektoch.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now