top of page

KEUNE

Keune Haircosmetics je holandská vlasová kozmetika, ktorej zakladateľom bol Jan Keune, holandský chemik, ktorý založil značku 6. januára 1922. Jeho spoločnosť bola prvým európskym výrobcom prípravku na trvalú onduláciu vlasov. Dnes sa kozmetika Keune predáva vo viac ako 70 krajinách, v tisíckach profesionálnych salónov po celom svete. Keune je jedna z mála spoločností na celosvetovom trhu známa ako nezávislá firma, ktorá vyrába produkty exkluzívne pre profesionálnych kaderníkov. 
Napriek obrovskému rozmachu po svete je spoločnosť stále rodinným podnikom. George Keune starší, syn zakladateľa Jana Keuneho, pracuje v spoločnosti viac ako 65 rokov. Dnes mu už s obrovskou vášňou a nasadením pomáhajú aj jeho synovia.

Vytvorenie produktov excelentnej kvality umožnilo zotrvať vlasovej kozmetike Keune na trhu 95 rokov. Keune nedovoľuje komerčným úvahám diktovať výber ingrediencií použitých v Keune produktoch. Prezident firmy George Keune sa venuje vytváraniu najlepšej a inovatívnej vlasovej technológie na trhu. Keune ponúka inovatívne výrobky s garanciou najvyššej kvality v spojení s elegantným dizajnom výrobkov. Produkty sú vyvinuté v jednom z najvyspelejších kozmetických laboratórií v Európe.

Keune Haircosmetics vyvinulo niekoľko produktových radov pre rôzne typy a požiadavky vlasov. Produkty Keune Care obsahujú zinok, meď, kremík, železo, horčík a mnohé iné minerály, také potrebnú na výživu vlasov a ich nádherný lesk. Keune Design je zameraný na vlasovú starostlivosť a styling. Keune So Pure je prírodný rad produktov, ktorý dopraje vašim vlasom wellness. Keune Blend je špičkou v stylingu a 1922 by J. M. Keune je rad produktov navrhnutý špeciálne pre mužov ako starostlivosť a styling pre vlasy a bradu. Keune Haircosmetics je rovnako aj popredným výrobcom úžasného množstva typov a odtieňov farieb na vlasy, ktoré používame aj v našom salóne.

bottom of page