top of page

KOZMETIKA

Kozmetika má osobitné miesto v živote ženy a v neposlednom rade i muža. Skúsené ruky našej kozmetičky vám pri príjemnej hudbe a vôni v kombinácii s profesionálnymi značkami PAB, Syncare a Ericson Laboratoire zabezpečia kvalitné ošetrenie tváre a dekoltu. 

Profesionalita a individuálny prístup vám v našom relax centre prispôsobí starostlivosť k potrebám vašej pleti, ktorú pred každým ošetrením dôkladne rozanalyzujeme a následne prispôsobíme tak, aby ste od nás odchádzali oddýchnutí a spokojní. Vaša pleť bude vyžarovať vitalitu a zdravie. Pre perfektnú úpravu vášho zovňajšku na akúkoľvek spoločenskú udalosť, alebo i v bežný deň vám poskytneme služby šikovnej vizážistky, ktorá zladí úpravu vašej tváre, vlasov a nechtov do želanej podoby. Oslňte na večierku alebo na svadbe vaším zjavom a nechajte v sebe objaviť to najočarúcejšie. Zverte sa do našich rúk a budete zaručene spokojná.

CHEMICKÝ PEELING

Chemický peeling  patrí medzi revitalizačné metódy pôsobiace povrchovo. Na pokožku nanášame koncentrované ovocné kyseliny, ktoré jemne obrusujú povrchovú vrstvu pokožky. Chemický peeling aplikujeme z viacerých dôvodov:

 

- ako prostriedok na omladenie pokožky a odstránenia jemných vrások

- na elimináciu nedostatkov pokožky ako sú akné, jazvičky po akné

- na stiahnutie rozšírených pórov

- na zmiernenie nadmerne mastnej pokožky

- na zmiernenie pigmentácií

- na reaktiváciu tvorby kolagénu

 

Zákrok je potrebné niekoľkokrát opakovať, no už po prvom sedení sú s odstupom dvoch dní viditeľné vynikajúce výsledky, predovšetkým pleť je hladšia a jemnejšia.

SKINSCRUBBER

Skinscrubber je ultrazvukový peeling určený výlučne do kozmetických salónov. Ide o unikátne zariadenie, ktoré vykonáva:

    

- exfoliáciu - povrchový peeling bez poškodenia štruktúry pokožky

- hĺbkové čistenie veľmi jemným, bezbolestným spôsobom za pomoci desincrustačnej peny a tekutiny

- lifting a prekrvenie

- tonizáciu a vpravovanie vybraných substancií do pokožky;

IMG_2912.jpg
IMG_0562.jpg
IMG_0894.jpg
IMG_2300.jpg
IMG_0896.jpg
IMG_2746.jpg
IMG_3293.jpg
bottom of page