top of page

Nádych... výdych... prítomnosť... koniec... začiatok... prúd... splývanie... Myseľ a dych majú rovnaký zdroj... Keď sa myseľ utíši, dych je kontrolovaný... Keď kontrolujeme dych, utíši sa myseľ... Nauč sa ovládať dych, ovládneš svoju myseľ...

House Gatsby Yoga, nezabudnuteľný zážitok...

Základom jogy sú jogové pozície ASÁNY – z ktorých každá má špecifické účinky nielen na spevnenie svalov a zlepšenie flexibility, ale aj na aktiváciu krvného obehu a činnosti vnútorných orgánov.  Zotrvanie niekoľko sekúnd v  asáne tiež stimuluje meridiánové dráhy a napomáha odstráneniu fyzických aj psychických blokov.  Prepojením týchto statických polôh v súlade s riadeným dychom je dynamická zostava vinyasa, čo je napríklad aj tradičný pozdrav slnka.

 

JOGA

Pravidelné hodiny jogy sú utorok 7:00-8:00 a štvrtok 18:00-19:00. Hodiny v nepravidelných časoch priebežne dopĺňame podľa želaní klientov keďže sa jedná o obmedzený počet účastníkov v skupinkách po 5 klientov. Pre viac info sledujte našu stránku na fb a insta - housegatsbybeauty.

Sauna & Jacuzzi

Po hodine jogy vám na spevnené a natiahnuté svaly pomôže relaxačný pobyt vo fínskej  saune a svoju  zaslúženú ozdravnú chvíľku pre svoje telo aj dušu môžete ukončiť vo vírivke s nádherným výhľadom zhora na zákutia hradného kopca.  

JOGU CVIČÍME KAŽDÝ ŠTVRTOK O 9:20.

Vzhľadom na obmedzenú kapacitu priestoru na cvičenie a tiež kvôli zachovaniu komornej atmosféry vás prosíme svoju účasť nahlásiť na 0907 70 66 55 :)

bottom of page