top of page
Keune Haircosmetics

Keune Haircosmetics je holandská vlasová kozmetika, ktorej zakladateľom bol Jan Keune, holandský chemik, ktorý založil značku 6. januára 1922. Jeho spoločnosť bola prvým európskym výrobcom prípravku na trvalú onduláciu vlasov. Dnes sa kozmetika Keune predáva vo viac ako 70 krajinách, v tisíckach profesionálnych salónov po celom svete. Keune je jedna z mála spoločností na celosvetovom trhu známa ako nezávislá firma, ktorá vyrába produkty exkluzívne pre profesionálnych kaderníkov. 
Napriek obrovskému rozmachu po svete je spoločnosť stále rodinným podnikom. George Keune starší, syn zakladateľa Jana Keuneho, pracuje v spoločnosti viac ako 65 rokov. Dnes mu už s obrovskou vášňou a nasadením pomáhajú aj jeho synovia.

Vytvorenie produktov excelentnej kvality umožnilo zotrvať vlasovej kozmetike Keune na trhu 95 rokov. Keune nedovoľuje komerčným úvahám diktovať výber ingrediencií použitých v Keune produktoch. Prezident firmy George Keune sa venuje vytváraniu najlepšej a inovatívnej vlasovej technológie na trhu. Keune ponúka inovatívne výrobky s garanciou najvyššej kvality v spojení s elegantným dizajnom výrobkov. Produkty sú vyvinuté v jednom z najvyspelejších kozmetických laboratórií v Európe.

Keune Haircosmetics vyvinulo niekoľko produktových radov pre rôzne typy a požiadavky vlasov. Produkty Keune Care obsahujú zinok, meď, kremík, železo, horčík a mnohé iné minerály, také potrebnú na výživu vlasov a ich nádherný lesk. Keune Design je zameraný na vlasovú starostlivosť a styling. Keune So Pure je prírodný rad produktov, ktorý dopraje vašim vlasom wellness. Keune Blend je špičkou v stylingu a 1922 by J. M. Keune je rad produktov navrhnutý špeciálne pre mužov ako starostlivosť a styling pre vlasy a bradu. Keune Haircosmetics je rovnako aj popredným výrobcom úžasného množstva typov a odtieňov farieb na vlasy, ktoré používame aj v našom salóne.

KEUNE HAIRCOSMETICS

Kevin-Murphy

KEVIN MURPHY

Potrebujete zmenu, nový strih, oživenie, tónovanie vlasov, či prekryť šedinky? Chceli by ste dodať Vašim vlasom žiarivý lesk, letné odlesky, či tmavší podtón? Získajte svoj osobný farebný zážitok s naším kreatívnym tímom v kaderníctve House Gatsby s najkrajším výhľadom a objavte svoje nové ja.

Keďže sú všetky produkty KEVIN.MURPHY založené na rovnakej filozofii ako produkty zo segmentu starostlivosti o pleť, sú aj tieto produkty vytvorené tak, aby boli účinné, aby posilňovali a regenerovali vlasy a zároveň ich zbytočne nezaťažovali. Vitamíny a aminokyseliny regenerujú vonkajší povrch vlasov, dodávajú im vitalitu a predchádzajú štiepeniu končekov. Hydratačné zložky, ako sú mangové maslo alebo maslo murumuru, vyhladzujú kutikuly a dodávajú vlasom jemnosť. Extrakty z baobabu, bambusu a pomarančového kvetu vlasy hydratujú bez zaťaženia. Antioxidanty z Kakadu Plum a kvet orchidey či lotosu redukujú lámavosť a vracajú prirodzenú krásu aj chemicky poškodeným vlasom. Pri pátraní po surovinách vo svete hľadal KEVIN.MURPHY firmy, ktoré obrábajú pôdu v malom rozsahu, pestujú rastliny organickým spôsobom alebo používajú ekologické techniky prirodzeného zberu, aby zaistil pre celú svoj produktový rad najvyššiu prírodnú kvalitu. Všetky produkty sú bez sulfátov a parabénov a nie sú testované na zvieratách, sú teda označené ako „cruelty free products“. Sú zabalené v recyklovateľných baleniach alebo v baleniach, ktoré podliehajú prirodzenému rozkladu. Používajú sa hranaté balenia, ktoré pojmú väčší obsah a spotrebujú výrazne menej plastu. Navyše, z každého predaného kusu vybraných produktov prispieva KEVIN.MURPHY finančnou čiastkou na projekt s názvom the Climate Reality Project, čím sa snaží odčiniť svoju globálnu uhlíkovú stopu.

bottom of page