top of page

MANIKÚRA

Nechtová elegancia, krásna pokožka rúk, jednoduchá aplikácia, šetrné zaobchádzanie, technológie svetovej triedy a nekonečné inovácie. To všetko v skvelej House Gatsby manikúre pod záštitou svetových značiek a precíznych odborníkov. Súhra s jedinečným výhľadom a posedením pri káve je samozrejmosťou.

 

Na manikúru aj pedikúru používame ORLY a IBD, čo predstavuje širokú paletu odtieňov lakov na nechty, ošetrujúcich prípravkov na nechty, ako aj pokožky rúk, nôh a celého tela, gély a akryly na dokonalú modeláciu umelých nechtov. 

Značka ORLY predstavuje posolstvo kvality a inovácie a správnu cestu k pestovaným nechtom a rukám. Stala sa základom nechtovej elegancie. Orly laky a ošetrujúce prípravky sú bez DBP (dibutyl-ftalát), neobsahujú toluén a formaldehyd. Spoločnosť vyvinula kompletný rad starostlivosti o nechty, ktorá v súčasnosti obsahuje základné a vrchné vrstvy laku, spevňovače, sušiče, produkty pre výživu a ochranu pokožky, profi pilníky, odlakovače a v neposlednom rade viac ako 480 odtieňov farebných lakov a prípravky pre pedikúru.

Viac ako štyri desaťročia je IBD (tiež známa pod názvom International Beauty Design), lídrom v odvetví starostlivosti o nechty, kde na trhu dominuje s technológiami svetovej triedy a bezkonkurenčnou inováciou. IBD JUST GEL POLISH - to je takmer 200 nádherných odtieňov gél lakov s vysokým leskom a trvácnosťou manikúry dva až tri týždne. Jednoduchá aplikácia, rýchle a šetrné odstránenie, to je presne to, čo si dnes vyžaduje moderná žena.

 

PEDIKÚRA

Dokonalá pedikúra si žiada skúseného odborníka, ktorý v House Gatsby poskytuje všetko čo pedikérska prax v modernej dobe umožňuje. Postará sa nielen o vzhľad, ale aj o zdravie Vašich chodidiel a o spomínanú nechtovú eleganciu v súhre so značkami svetovej triedy  a inovatívnymi technikami. Zaručujeme kvalitu a maximálnu spokojnosť. Navyše  Vaše krásne upravené nôžky môžete vyložiť na našej terase a vychutnať si nielen jedinečný výhľad, ale aj skvelú kávu.

Footlogix je druh medicinálnej pedikúry, ktorá obsahuje revolučnú a inovatívny rad produktov pre starostlivosť o nohy, ktorá bola vyvinutá tak, aby poskytovala účinnú a transformujúcu starostlivosť o rôzne choroby pokožky nôh, od suchej popraskanej pokožky, potivosti nôh až po závažnejšie kožné problémy spôsobené cukrovkou. Snažíme sa o minimálne používanie skalpelu, aj keď, samozrejme, niekedy je jeho použitie nevyhnutné, v závislosti od pokožky.

Pedikúra obsahuje: hydratačný a zmäkčujúci kúpeľ (5-10min), odstránenie suchej a zhrubnutej kože pomocou špeciálnej pemzy, hydratačný a vyživujúci peeling, zábal s hydratačnou penou podľa typu pokožky, ošetrenie nechtového lôžka, úprava a skrátenie nechtov a na záver aplikácia hydratačného krému.

bottom of page