top of page
ERICSON LABORATOIRE

Kondícia pleti napovie mnohé o tom, ako sa cítite. Individuálne programy, ktoré poskytujeme pri riešení kozmetických problémov, sú komplexné, inovatívne a profesionálne zastrešené v mnohých francúzskych thalassotherapy centrách. Trendom je vyzerať a cítiť sa skvelo, tak prečo nezačať hneď?! Rezervujte si svoj termín v House Gatsby kozmetike, kde Vám naše skúsené ruky pomôžu k dosiahnutiu želaných výsledkov a splnených očakávaní. Po procedúre si vychutnajte nádherné prostredie a jedinečný výhľad s posedením pri káve na našej obľúbenej terase.

V starostlivosti o pleť používame výhradne francúzsku kozmetiku Ericson Laboratoire, ktorá poskytuje komplexné, inovatívne a profesionálne riešenie kozmetických problémov a umožňuje vytvárať individuálne programy pre každého klienta. Všetky kozmetické rady ponúkajú produkty aj na domácu starostlivosť, ktoré podporujú efekt profesionálnych ošetrení. Dnešným trendom je vyzerať a cítiť sa skvelo, čo vám umožní práve táto exkluzívna kozmetika s viac ako 50-ročnou históriou. Na francúzskom trhu sa predáva vo viac ako 600 luxusných salónoch krásy vyberaných podľa ich odbornosti. Predaj zabezpečuje aj najväčšia sieť francúzskych hotelov. Ericson je vedúcou značkou v 6 kúpeľných Thalassoterapy Centrách. Produkty Ericson Laboratoire sú vyrábané v 8 špecializovaných francúzskych laboratóriách. Všetky výrobky Ericson Laboratoire prechádzajú prísnou kontrolou medzinárodného posudkového laboratória, majú certifikáty bezpečnosti, nedráždivého pôsobenia a ich účinnosť je pravidelne hodnotená.

Celý vývoj produktov Ericson Laboratoire ide v stopách zakladateľa tejto značky profesora Ericsona, ktorý sa v 50. rokoch presťahoval do Francúzska. Tento švédsky chirurg, biológ a výskumník bol žiakom profesora Alexisa Carrela, držiteľa Nobelovej ceny za lekárstvo z roku 1912. Profesor Ericson zasvätil svoj život medicíne a výskumu, špecializoval sa okrem iného aj na liečbu popálenín. Nové obzory sa mu otvorili po zoznámení sa s jeho nastávajúcou manželkou, uznávanou kozmetičkou. Ohromená schopnosťami svojho manžela ho požiadala, aby liečil niektoré kožné problémy jej klientov. Výsledky boli ďaleko za jej očakávaniami. V roku 1962 pár otvoril prvé kozmetické centrum, ktoré sa veľmi skoro začalo tešiť obrovskému úspechu a stalo sa cieľom návštev parížskej smotánky (slávnych umelcov, politikov a manželiek významných obchodníkov). Manželia tak dali základ kozmetickým ošetreniam a produktom, ktoré sú vysoko účinné a zároveň veľmi príjemné.

V súlade s klinickým prístupom ku kozmetike, všetky používané aktívne zložky vykazujú značný stupeň technickej vyspelosti: mrazené bunkové extrakty, inteligentné hydrolipidy, Bio- Tech enzýmy, nanočastice, lipozómy tretej generácie, vysoko polymerizovaná DNA, thymulin, doplňujúce zdroje energie, GP4G, fytohormóny na obnovenie rovnováhy hydratácie a tvorby kožného mazu, zložky proti vráskam, bielkoviny blokujúce lipidy apod. Overujú sa rovnako ako farmaká. Obsahujú úplne nové transportné systémy, ktoré umožňujú účinným látkam prenikať hlbšie do kože a sú schopné regulovať aktivitu buniek.

Bližšie info: 

www.ericson-laboratoire.sk

www.facebook.com/ericsonlab.sk

ERICSON LABORATOIRE
Exkluzívna prírodná profesionálna kozmetika
Najinovatívnejšia  kozmetická značka
Efektívne riešenie všetkých kozmetických problémov
Bezpečné prírodné produkty
Ošetrenie plné zážitkov pre telo aj dušu
​Najširšia ponuka pleťových a telových rád
Kompletná rada výživových doplnkov

Najinovatívnejšia

kozmetická značka

Efektívne riešenie všetkých kozmetických problémov

Bezpečné prírodné produkty

Ošetrenie plné zážitkov pre telo aj dušu

Najširšia ponuka pleťových

a telových rád

Kompletná rada výživových doplnkov

bottom of page